STYL W PRZESTWORZACH

 

To w czym, i z czym lecimy jest niezwykle istotne, zwłaszcza w przypadku długiego lotu. Co zatem ubrać do samolotu i jakie gadżety mieć pod ręką?

 

Aby podróżowało się nam komfortowo, najlepiej wybrać ubrania, które są jak najbardziej wygodne i zapewniają dobrą cyrkulację powietrza – najlepiej postawić na naturalne tkaniny, takie jak np. bawełna, które jednocześnie oddychają, jak i izolują przed utratą ciepła. Miękki T-shirt, wygodna, nawet za duża bluza, zwłaszcza z kapturem pozwoli nam się przy okazji schować i zatopić we śnie. Pomogą w tym także zatyczki do uszu, a przynajmniej słuchawki, a także maska na oczy. Dodatkowe skarpetki oraz podróżna poduszka – może być nadmuchiwana.

Co dalej? Najlepiej spodnie lub legginsy, które nie będą zbyt uciskały nóg i tak narażonych w trakcie lotu na opuchnięcia. Dlatego tak dobrze sprawdzą się też wsuwane buty czy szersze motocyklowe botki na płaskiej podeszwie, na przykład z suwakiem, który można rozpiąć. Gdyby załoga postanowiła nas nieco schłodzić, to warto mieć pod ręką stylowy długi szal, jak i czapkę z cienkiej wełny lub klasyczną bejsbolówkę z daszkiem – nakrycie głowy przyda się zapewne też po wyjściu z samolotu, aby ukryć fryzurę w nieładzie.

Dobrze zabrać ze sobą również przeciwsłoneczne okulary, aby chronić oczy przed promieniami słonecznymi w samolocie i oczywiście by dodać sobie szyku już po wylądowaniu. Zaś do podręcznej kosmetyczki należy bez wątpienia wrzucić kosmetyk nawilżający skórę. Do poprawek makijażu idealny będzie lekki podkład w wygodnym w użyciu pędzlu czy w kompakcie z lusterkiem, oraz wszelkie produkty typu all in one (np. róż i szminka w jednym). Pięknych i wygodnych lotów!

 

Modne okazje:

Kurtka Trussardi Jeans: 1212 zł na 679 zł

Legginsy Guess: 239 zł na 155 zł

Espadryle Guess: 335 zł na 215 zł

Okulary Pinko: 776 zł na 465 zł

Bluza Pinko: 878 zł na 527 zł

Poduszka Samsonite: 89 zł na 62 zł

Torebka Samsonite: 289 zł na 202 zł

Torebka Trussardi Jeans: 1716 zł na 961 zł

T-shirt Guess: 265 zł na 169 zł

Spodnie Guess: 309 zł na 199 zł

Walizka Guess: 605 zł na 389 zł

Espadryle Guess: 335 zł na 215 zł

Walizka Samsonite niebieska: 779 zł na 545 zł

Walizka Samsonite czerwona: 829 zł na 580 zł

Kosmetyczka Samsonite: 349 zł na 244 zł

Udostępnij