fashionhouse.pl

Blog tematyczny lifestyle

Lifestyle

5.10.15 zwrot w tym sklepie – jak oddać nieudany zakup?

5.10.15 zwrot w tym sklepie – jak oddać nieudany zakup?

W sklepie 5.10.15 dostępne są wysokiej jakości przedmioty, ale pomimo tego nie każdy jest zadowolony z otrzymanej rzeczy. Nie trzeba jednak martwić się nietrafionym zakupem. Możliwe jest odesłanie przedmiotu. Nie ma w tym niczego skomplikowanego. Można wobec tego śmiało zamawiać, bez obawy o to, że coś się nie spodoba, nie spełni oczekiwań. Nie ma nawet konieczności podawania przyczyny odstąpienia od umowy, co stanowi kolejne udogodnienie. Sprzedawca zwróci pełną wartość zamówienia w ciągu kilku dni.

Co będzie potrzebne do dokonania zwrotu w sklepie 5.10.15?

Zakup w sklepie internetowym sprawia, że możliwy staje się 5.10.15 zwrot. Każdy klient ma możliwość odstąpienia od umowy bez ponoszenia żadnych konsekwencji. 14 dni to wystarczająco długo do tego, aby podjąć decyzję o rozmyśleniu się i odesłaniu niechcianego produktu. Jeśli z jakichkolwiek powodów nie spełnią one oczekiwań, to najlepszym rozwiązaniem będzie dokonanie zwrotu. Zajmuje to niewiele czasu i pozwala na odzyskanie wydanych pieniędzy. Będzie można przeznaczyć je na zakup czegoś innego. W pierwszej kolejności trzeba złożyć oświadczenie. W tym celu należy wypełnić krótki w formularz odstąpienia od umowy. Nie ma jednak konieczności szukania go na stronie sklepu i drukowania. Jest on dołączony do przesyłki. Oczywiście jeśli ktoś go zgubił, to zawsze można pobrać ponownie na witrynie internetowej. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby własnoręcznie napisać oświadczenie, w którym klient poinformuje o odstąpieniu od umowy.

5.10.15 zwrot – jak wygląda w praktyce?

Mając już wypełnione oświadczenie o odstąpienie od umowy, pozostaje wysłać je na maila sklepu, czyli na adres obsł[email protected]. Oczywiście zawsze można skorzystać również z tradycyjnego rozwiązania. Przy tradycyjnej wysyłce pocztą należy zaadresować list, podając następujące dane:

Komex s.a. Bysławska 82,

04-993 Warszawa.

Pamiętać należy o tym, aby oświadczenie o odstąpieniu od umowy nastąpiło w ciągu 14 dni od otrzymania produktu. Z kolei sklep ma kolejne 14 dni na oddanie klientowi pieniędzy wraz z kosztami doręczenia produktów. Czas jest oczywiście liczony dopiero po otrzymaniu przedmiotu. Zwrot płatności następuje przy użyciu identycznego sposobu zapłaty, który wybrał klient podczas składania zamówienia. Oczywiście zawsze można też wskazać w oświadczeniu inną metodę zwrotu. Nie wiąże się to z poniesieniem dodatkowych kosztów.

Odeślij produkt, aby otrzymać pieniądze z powrotem

Jeśli ktoś decyduje się na 5.10.15 zwrot, to musi pamiętać o odpowiednim zapakowaniu produktów. Przesyłkę trzeba właściwie zabezpieczyć na czas transportu, aby nie doszło do uszkodzenia zawartości. Najlepszym rozwiązaniem będzie odesłanie produktów w opakowaniu, w którym został dostarczony.

Przygotowaną paczkę należy właściwie zaadresować. 5.10.15 zwrot trzeba wysłać na adres:

MAGAZYN SPEDIMEX

Dział Zwrotów 5.10.15.

Budynek nr 2,

Sosnowiec 1B, 95-010 Stryków.

Zaleca się dołączyć dowód zakupu do przesyłki ze zwrotem, czyli paragon lub fakturę. Paczkę można nadać w Urzędzie Pocztowym. Jeszcze wygodniejszym sposobem będzie zamówienie kuriera po odbiór przesyłki. Można też zrobić to przez internet. Najtaniej będzie skorzystać z usług brokera kurierskiego. Skupia on sprawdzonych przewoźników. Wystarczy podać podstawowe dane o przesyłce, aby dokonać szybkiej wyceny i poznać cenniki poszczególnych firm kurierskich. Ciekawą opcją jest rozwiązanie od brokera kurierskiego AlleKurier, czyli Wygodne Zwroty. Chcesz coś zwrócić do 5.10.15? Nadaj zwrot do 5.10.15 już dziś.

Kolejnym rozwiązaniem będzie udanie się z paczką do punktu nadania. Możliwe jest również wysyłka paczki ze zwrotem paczkomatem. W jego przypadku każda pora będzie odpowiednia. Paczkomaty są dostępne całodobowo. Jeśli nie ma żadnych śladów użytkowania na odsyłanym produkcie, to nie będzie problemu z otrzymaniem zwrotu pieniędzy.

Udostępnij