fashionhouse.pl

Blog tematyczny lifestyle

Lifestyle

5.10.15 zwrot w tym sklepie – jak oddać nieudany zakup?

5.10.15 zwrot w tym sklepie – jak oddać nieudany zakup?

W sklepie 5.10.15 dostępne są wysokiej jakości przedmioty, ale pomimo tego nie każdy jest zadowolony z otrzymanej rzeczy. Nie trzeba jednak martwić się nietrafionym zakupem. Możliwe jest odesłanie przedmiotu. Nie ma w tym niczego skomplikowanego. Można wobec tego śmiało zamawiać, bez obawy o to, że coś się nie spodoba, nie spełni oczekiwań. Nie ma nawet konieczności podawania przyczyny odstąpienia od umowy, co stanowi kolejne udogodnienie. Sprzedawca zwróci pełną wartość zamówienia w ciągu kilku dni.

Co będzie potrzebne do dokonania zwrotu w sklepie 5.10.15?

Zakup w sklepie internetowym sprawia, że możliwy staje się 5.10.15 zwrot. Każdy klient ma możliwość odstąpienia od umowy bez ponoszenia żadnych konsekwencji. 14 dni to wystarczająco długo do tego, aby podjąć decyzję o rozmyśleniu się i odesłaniu niechcianego produktu. Jeśli z jakichkolwiek powodów nie spełnią one oczekiwań, to najlepszym rozwiązaniem będzie dokonanie zwrotu. Zajmuje to niewiele czasu i pozwala na odzyskanie wydanych pieniędzy. Będzie można przeznaczyć je na zakup czegoś innego. W pierwszej kolejności trzeba złożyć oświadczenie. W tym celu należy wypełnić krótki w formularz odstąpienia od umowy. Nie ma jednak konieczności szukania go na stronie sklepu i drukowania. Jest on dołączony do przesyłki. Oczywiście jeśli ktoś go zgubił, to zawsze można pobrać ponownie na witrynie internetowej. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby własnoręcznie napisać oświadczenie, w którym klient poinformuje o odstąpieniu od umowy.

5.10.15 zwrot – jak wygląda w praktyce?

Mając już wypełnione oświadczenie o odstąpienie od umowy, pozostaje wysłać je na maila sklepu, czyli na adres obsł[email protected]. Oczywiście zawsze można skorzystać również z tradycyjnego rozwiązania. Przy tradycyjnej wysyłce pocztą należy zaadresować list, podając następujące dane:

Komex s.a. Bysławska 82,

04-993 Warszawa.

Pamiętać należy o tym, aby oświadczenie o odstąpieniu od umowy nastąpiło w ciągu 14 dni od otrzymania produktu. Z kolei sklep ma kolejne 14 dni na oddanie klientowi pieniędzy wraz z kosztami doręczenia produktów. Czas jest oczywiście liczony dopiero po otrzymaniu przedmiotu. Zwrot płatności następuje przy użyciu identycznego sposobu zapłaty, który wybrał klient podczas składania zamówienia. Oczywiście zawsze można też wskazać w oświadczeniu inną metodę zwrotu. Nie wiąże się to z poniesieniem dodatkowych kosztów.

Odeślij produkt, aby otrzymać pieniądze z powrotem

Jeśli ktoś decyduje się na 5.10.15 zwrot, to musi pamiętać o odpowiednim zapakowaniu produktów. Przesyłkę trzeba właściwie zabezpieczyć na czas transportu, aby nie doszło do uszkodzenia zawartości. Najlepszym rozwiązaniem będzie odesłanie produktów w opakowaniu, w którym został dostarczony.

Przygotowaną paczkę należy właściwie zaadresować. 5.10.15 zwrot trzeba wysłać na adres:

MAGAZYN SPEDIMEX

Dział Zwrotów 5.10.15.

Budynek nr 2,

Sosnowiec 1B, 95-010 Stryków.

Zaleca się dołączyć dowód zakupu do przesyłki ze zwrotem, czyli paragon lub fakturę. Paczkę można nadać w Urzędzie Pocztowym. Jeszcze wygodniejszym sposobem będzie zamówienie kuriera po odbiór przesyłki. Można też zrobić to przez internet. Najtaniej będzie skorzystać z usług brokera kurierskiego. Skupia on sprawdzonych przewoźników. Wystarczy podać podstawowe dane o przesyłce, aby dokonać szybkiej wyceny i poznać cenniki poszczególnych firm kurierskich. Ciekawą opcją jest rozwiązanie od brokera kurierskiego AlleKurier, czyli Wygodne Zwroty. Chcesz coś zwrócić do 5.10.15? Nadaj zwrot już dziś.

Kolejnym rozwiązaniem będzie udanie się z paczką do punktu nadania. Możliwe jest również wysyłka paczki ze zwrotem paczkomatem. W jego przypadku każda pora będzie odpowiednia. Paczkomaty są dostępne całodobowo. Jeśli nie ma żadnych śladów użytkowania na odsyłanym produkcie, to nie będzie problemu z otrzymaniem zwrotu pieniędzy.

Udostępnij