fashionhouse.pl

Blog tematyczny lifestyle

Moda

Bodystocking – seksowna bielizna, którą zaskoczysz!

Bodystocking – seksowna bielizna, którą zaskoczysz!

Jest ciekawą alternatywą klasycznej bielizny, w wyjątkowy sposób podkreślającą atrybuty kobiecego ciała. Wnosi świeżość do sypialni i stanowi ciekawy element zaskoczenia w intymnej grze damsko-męskiej. Przekonaj się, dlaczego warto mieć bodystocking w swojej garderobie?

Elastyczne włókna tworzą zmysłowy strój, które może mieć różne odsłony, ponieważ bodystocking jest kreatyną i pomysłową dekoracją ciała. Zachwyca romantycznością wysmakowanej koronki, delikatnym charakterem włókien i finezyjnymi wycięciami. Bielizna w taki wydaniu nikogo nie pozostawia obojętnym!

Bodtstocking – co to właściwie jest?

To erotyczna bielizna, która ma formę kokieteryjnego kombinezonu. Jest uszyta z takich samych włókien, które wykorzystuje się do produkcji pończoch i rajstop. Tworzy atrakcyjną mgiełkę, która oplata kobiece ciało, ale zaskakuje różnymi dodatkami w postaci kabaretowej siatki, misternej koronki czy zmysłowych wycięć. Tajemniczo zakrywa ciało, jednocześnie je kusząco odkrywając. Zadaniem bielizny jest tworzyć spektakularny efekt i to akurat się udaje nawet przy bardzo skromnym modelu. Kobieta wygląda w takiej bieliźnie niezwykle pociągająco i powabnie.

Zalety bielizny w typie bodystocking

Bielizna przede wszystkim wprowadza energię do sypialni, wpływając na poprawę intymnych relacji damsko-męskich. Jest niezbędny akcesorium, jeśli chcesz spróbować zupełnie czegoś innego i przełamać nudną monotonię w alkowie. Zaskakuje i może stanowić miłą niespodziankę dla ukochanego. Sprawia, że będziesz wyglądać oszałamiająco, jak prawdziwa bogini. Taki strój pozwoli Ci poczuć się niezwykle seksownie i zmysłowo, co będzie miało doskonały wpływ na przebieg romantycznego wieczoru we dwoje.

Zaletą tego produktu jest to, że zaskakuje bogatą paletą kolorów, stylów i zróżnicowanym stopniem dekoracyjności. Możesz sięgać po romantyczne odsłony w bieli lub czerwone i zmysłowe wersje z pazurem. Dzięki temu wcielisz się w taką rolę, o której od dawna marzyłaś! I nie ważne, że nie masz figury modelki – bodystocking jest dla każdej kobiety! Wybierz tylko odpowiedni rozmiar i fason.

Jak stylizować bodystocking? 

Stylizuj, tak jak chcesz! To seksowna bielizna, która co prawda jest dedykowana partnerskiej grze w sypialni, ale pozwala także na dużo więcej. Modele z odkrytymi ramionami możesz założyć pod suknię ślubną i zaskoczyć takim strojem Pana Młodego. To również ciekawy element wieczoru panieńskiego bądź kawalerskiego. Niektóre rodzaje możesz nosić także na co dzień – tylko Ty będziesz wiedzieć o zmysłowych, zakrytych strojem wycięciach, a na zewnątrz bielizna będzie prezentować się jak klasyczna wersja.

Zaletą bodystockingu jest to, że możesz go nosić jako sceniczny strój, który jest zarezerwowany na prywatny, wieczorny występ – dzięki niemu wcielisz się w każdą rolę! Koniecznie wybierz ulubiony fason i przekonaj się, jak komfortowo się nosi. Bodystocking uzależnia, dlatego najpierw wybierz jeden egzemplarz, a kiedy się już do niego przekonasz, zamów następne wersje bielizny – z nią Twoje życie stanie się bardziej kolorowe!

Udostępnij