fashionhouse.pl

Blog tematyczny lifestyle

Lifestyle

Botox brwi a naturalny wygląd – jak uniknąć efektu sztucznych brwi?

Botox brwi a naturalny wygląd – jak uniknąć efektu sztucznych brwi?

Botoks i laminowanie brwi to dwa popularne zabiegi oferowane przez gabinety kosmetyczne, które mogą być wykonane oddzielnie, bądź razem. Stanowią one nieinwazyjny i bezpieczny sposób na lifting brwi. Procedury te dedykowane są osobom ze zniszczonymi, słabymi czy niesfornymi włoskami. To całkowicie bezbolesne zabiegi, które pielęgnują i stylizują brwi. Wiele kobiet obawia się jednak uzyskania zbyt sztucznego efektu. Czy można go uniknąć?

Czym jest laminacja brwi?

Laminacja brwi polega na utrwaleniu właściwego kierunku włosków na brwiach poprzez użycie odpowiedniego środka. Do jej wykonania używana jest keratyna, która wzmacnia włoski i sprawia, że są one bardziej podatne na stylizacje. Laminacja polecana jest zwłaszcza osobom z kręcącymi się włoskami brwi, niesfornymi, sprawiającymi trudności w układaniu czy grubymi oraz rosnącymi w dół. U klientów z cieńszymi włoskami można otrzymać efekt ich wizualnego pogrubienia. Produkty nakładane na brwi zmiękczają włoski, odżywiają je i nabłyszczają. Podczas kuracji możliwa jest też koloryzacja brwi. Efekt laminacji widoczny jest przez okres ok. 1,5 miesiąca.

Jak wyglądają brwi po laminacji, czy są naturalne?

Tak, zabieg ten zalecany jest wszystkim osobom, którym zależy przede wszystkim na naturalnym efekcie. Włoski stają się miękkie, odżywione i uniesione ku górze. Prezentują się naturalne i nie sprawiają trudności w codziennym układaniu. Należy je tylko codziennie rozczesywać, aby cieszyć się piękną oprawą oczu. Laminowanie brwi nie tylko daje w pełni naturalne rezultaty, ale także poprawia kondycję włosków oraz stymuluje ich wzrost.

Czym jest botoks brwi?

Zadaniem botoksu brwi jest głębokie odżywienie włosków, zwiększenie ich elastyczności i nadanie pięknego blasku. Procedura opiera się na nałożenie specjalnego preparatu, który odbudowuje strukturę włosków. Dzięki niemu stają się one elastyczne i miękkie. Botoks brwi sprawia też, że barwnik po koloryzacji utrzymuje się na brwiach przez dłuższy czas. Podczas tej procedury nie wykorzystuje się silikonu, siarczanów czy parabenów. Jest więc ona bezpieczna dla skóry.

Jakie efekty daje botoks brwi?

Botox brwi sprawia, że włoski są od razu głęboko nawilżone. Efekty działania przypominają profesjonalną stylizację brwi, w której zastosowano pomadę czy mydło. Rezultaty wykonania botoksu utrzymują się średnio przez 4-5 tygodni. Po tym czasie niezbędne okazuje się powtórzenie zabiegu. Po botoksie brwi wyglądają na zadbane, pogrubione i stanowią wyrazistą oprawę oczu.

Jak uniknąć sztucznego efektu po laminacji i botoksie?

Warto pamiętać, że jedynie laminacja i botoks wykonany w prawidłowy sposób zagwarantują nam pożądany efekt. Brwi będą wyglądały naturalne, a nie sztucznie, jeżeli skorzystamy z usług profesjonalistów. Warto więc znaleźć renomowane miejsce, cieszące się pozytywnymi opiniami wśród klientów, takie jak http://amaryllisclinic.pl/lifting-botox-laminacja-keratyna-rzes-i-brwi/. Warto też pamiętać, aby zawsze stosować się do zaleceń po wykonanym zabiegu.

Udostępnij