fashionhouse.pl

Blog tematyczny lifestyle

Uroda

Szeroka oferta usług w salonach fryzjerskich

Szeroka oferta usług w salonach fryzjerskich

Usługi fryzjerskie to jedna z podstaw dbania o swój dobry wygląd. Zwłaszcza że w tej chwili na rynku pojawia się wiele naprawdę rewelacyjnych kosmetyków, które dbają o włosy, przywracają im zdrowie, a także potrafiące zaskoczyć efektami stylizacyjnymi, jeżeli są wykorzystywane przez profesjonalistów. Dobry fryzjer (Marki pod Warszawą) to więc wiele możliwości wychodzących poza standardowe cięcie włosów.

Fryzjer w Markach i przedłużanie oraz zagęszczanie włosów

Przedłużanie i zagęszczanie włosów to już standardowa usługa w prawie każdym salonie. Dobry fryzjer – Marki pod Warszawą to salony o najwyższym standardzie usług – oferujący tego typu zabiegi powinien zadbać o to, aby były one wykonywane w najbardziej nieinwazyjny dla naturalnych włosów sposób.

Najczęstsze w ostatnim czasie zagęszczanie włosów, jak i ich przedłużanie, to doczepianie do skóry głowy wysokiej jakości pasm. Są one zakładane w taki sposób, że nie podrażniają ani nie dają poczucia ciągnięcia na skórze. Coraz częściej można też bez problemu wykonywać na nich podstawowe zabiegi pielęgnacyjne bez obaw o ich zniszczenie.

Zabiegi przedłużania czy zagęszczania włosów są niestety zabiegami fryzjerskimi, które muszą być powtarzane w dostępie 4-6 tygodni, ponieważ w tym czasie wzrost naturalnych włosów nie pozwala na odpowiednie dopasowanie się sztucznych pasm.

Zabiegi prostowania włosów u fryzjera

Keratyna to jeden z najważniejszych budulców naszych włosów. Jej odpowiednia ilość i jakość wpływają na ich wygląd. Uszkodzenia, łamliwość, matowienie i plątanie to zazwyczaj wynik zbyt małej ilość włókien keratynowych wewnątrz włosa. Dlatego też dobry fryzjer Marki to dostęp do różnego rodzaju zabiegów keratynowych.

Te mają na celu wiele różnych efektów. Najczęściej są to zabiegi, które mają ostatecznie przywrócić optymalne zdrowie i piękny wygląd włosów. Jednak istnieją też zabiegi tego typu, zmieniające na przykład ich skręt, takie jak prostowanie keratynowe. Jest ono bardzo popularne, szczególnie gdy włosy o silnym skręcie przyczyniają się do problemów ze stylizacją, a także trzeba poświęcić im bardzo dużo uwagi, aby wyglądały zdrowo.

Rekonstrukcja Joico u fryzjera w Markach

Regeneracja włosów Joico to innowacyjny sposób na pielęgnację i odżywienie włosów za pomocą kosmetyków tej marki. Jest to także zabieg keratynowy, jak wspomniane powyżej prostowanie, jednak ten opiera się o uzyskanie celu, jakim są włosy o perfekcyjnym blasku, miękkości i zdrowiu. Zabiegi Joico, które oferuje dobry fryzjer Marki to działania odbudowujące i rekonstrukcyjne przede wszystkim włosów zniszczonych stosowaniem na nich silnych zabiegów chemicznych oraz termo stylizacji.

Udostępnij