fashionhouse.pl

Blog tematyczny lifestyle

Lifestyle

Jakie warto wybrać dekoracje na 18 urodziny?

Jakie warto wybrać dekoracje na 18 urodziny?

Osiemnastka jak łatwo się domyślić jest bardzo ważnym wydarzeniem w życiu każdego młodego człowieka. Aby zapewnić odpowiedni klimat, warto postawić na sprawdzone dekoracje na osiemnastkę. Niniejszy artykuł to mini poradnik właśnie dla tych osób, które chcą dowiedzieć się, które dekoracje na 18 urodziny są warte uwagi w 2022 roku.

Zobacz także: Jakie książki warto przeczytać i gdzie szukać dobrych książek?

Jakie dekoracje stołu?

W pierwszej kolejności warto zadbać o aranżację stołu głównego. Mowa tutaj oczywiście o miejscu, przy którym siedzieć będą zaproszeni goście. Godne polecenia są ekologiczne zastawy, które są bardzo wygodne w użytkowaniu. Mowa tutaj między innymi o nowoczesnych kubeczkach, talerzykach i sztućcach, które dostępne są w wielu ciekawych kolorach i wzorach. W dużej mierze to właśnie szeroka i różnorodna oferta sprawia, że można wybrać akcesoria idealnie pasujące do każdej imprezy. Jednorazowe kubeczki i talerzyki są bardzo bezpieczne, a co najważniejsze nie kosztują zbyt wiele. Na stół można położyć serwetki i lśniące konfetti. Doskonale sprawdzą się także girlandy z frędzlami, które są najlepszą alternatywą dla żywych kwiatów. Bukiety balonowe to kolejne bardzo popularne dekoracje na osiemnastkę.

Jakie są najpopularniejsze dekoracje na osiemnastkę?

Jak wspomniano powyżej najbezpieczniej pójść w klasykę, czyli w balony foliowe, które można ułożyć w liczbę 18. W wielu sklepach tematycznych znaleźć można również balony typu „Happy Birthday”. Najmodniejsze w 2022 roku są oczywiście balony w kolorze różowego złota. Ciekawą propozycją są również kurtyny holograficzne, które doskonale nadają się na przykład do tworzenia dekoracji wejścia do głównej sali urodzinowej. Dzięki oryginalnej kurtynie można stworzyć niepowtarzalną aurę tajemniczości. Nie można zapominać również o stylowych zaproszeniach na osiemnastkę. Na żadnej imprezie urodzinowej nie może zabraknąć tub strzelających konfetti.

Jak zadbać o wystrój ścianki zdjęciowej?

Większość imprez osiemnastkowych nie może obejść się bez zdjęć pamiątkowych, dlatego też warto zadbać o profesjonalną ścianę do sesji zdjęciowej. Najtańszym rozwiązaniem są oczywiście balony i papierowe rozety. W dyskretnym miejscu można postawić również elegancki kufer z zabawnymi przedmiotami. Dostępne są również specjalne akcesoria do zdjęć. Mowa tutaj między innymi o wąsach, maskach, okularach i perukach. Osoby, które organizują imprezę w stylu boho mogą postawić na girlandy ze sztucznych albo papierowych liści.

Dekoracje minibaru

Dobrym rozwiązaniem są również dekoracje na 18 urodziny, dzięki którym można przygotować idealny minibar. Ścianę za barem można udekorować kurtyną i otoczyć ją girlandą z balonów lateksowych. Dużym zainteresowaniem cieszą się również czarne tablice na kredę, które można ozdobić lśniącymi serpentynami. Na tablicy można napisać osiemnastkowe hasła, które rozbawią zaproszonych gości. Osoby, które nie wiedzą jakie dekoracje na 18 urodziny wybrać mogą oczywiście skorzystać z fachowego doradztwa. Kluczem do sukcesu jest to, aby wybrać dekoracje, które idealne pasować będą do motywu przewodniego.

Udostępnij