Strona główna
Lifestyle
Tutaj jesteś

Zegarek Citizen męski – Ranking TOP 3

30 stycznia 2023 Zegarek Citizen męski

Zegarki Citizen to gadżety opracowane na miarę XXI wieku. Korzystają z nowoczesnej technologii i zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów. Posiadają m.in. doskonałe mechanizmy, uwagę zwracają też oryginalnym designem. Zegarki Citizen to świetny wybór dla mężczyzn, dla których priorytetem jest jakość. Zobacz polecane przez nas modele.

Historia marki Citizen – klasyczny design i niezawodność

Początki marki Citizen sięgają 1918 roku. Wtedy w Japonii powstał Instytut Badań Shokosha Watch. Produkowano w nim urządzenia pomiarowe. Dodatkowo pracowano nad stworzeniem pierwszego japońskiego zegarka kieszonkowego, czego udało się dokonać sześć lat później.

W 1930 roku powstała firma Citizen Watch Company, która zajęła się opracowywaniem nowoczesnych technologii, które poprawią funkcjonalność zegarków. W 1956 roku został wyprodukowany przez ten brand pierwszy zegarek odporny na wstrząsy – Citizen Parashock, a trzy lata później wodoszczelny Citizen Parawater. Dzisiaj Citizen ma bardzo wysoką pozycję na światowym rynku zegarków. Produkuje doskonałe, dopracowane w każdym detalu zegarki. Są one wyposażone w świetne komponenty.

Męskie zegarki Citizen – TOP 3

Zegarek Citizen męski Promaster NY0084-89EE

Oryginalny zegarek na stalowej bransolecie zwraca uwagę każdego, kto lubi oryginalne gadżety. Posiada automatyczny mechanizm, klasę wodoszczelności 200 m, podwójny datownik, mineralne szkło utwardzane, a także okrągłą kopertę o średnicy 42 mm.

To, co jeszcze wyróżnia ten zegarek Citizen męski, to Super Titanium™ – to wyjątkowy materiał stworzony przy użyciu technologii przetwarzania tytanu oraz utwardzania jego powierzchni technologią Duratect.

Zegarek Citizen męski Promaster Mechanical Challange Diver

W tym modelu uwagę zwraca m.in. tytanowa koperta, automatyczny mechanizm wysokiej jakości, szkło mineralne, obrotowy pierścień, koperta 41 mm, a także datownik i poliuretanowy czarny pasek. To model sportowy o casualowym wzornictwie, idealny na co dzień. Jego wodoodporność wynosi 200 m.

Zegarek Citizen Radio Controlled

Radio Controlled to rozwiązanie, które marka rozwinęła do jak najdokładniejszego wskazania czasu. Sygnał czasu zegara atomowego nadawanego przez wieże radiowe gwarantuje im precyzję. Łączy funkcję Radio Controlled z modułem Eco-Drive, czyli jest wyposażony w ekologiczny mechanizm solarny. Jest to wyjątkowo dokładny czasomierz i niezwykle elegancki. Posiada skórzany pasek w kolorze brązowym, kopertę 43 mm, białą tarczę oraz indeksy oraz kopertę w kolorze złotym.

Redakcja fashionhouse.pl

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Ochrona obiektów w praktyce
ból nóg
bielizna na co dzień

Jesteś zainteresowany reklamą?

bielizna na co dzień