fashionhouse.pl

Blog tematyczny lifestyle

Lifestyle

Fryzury na komunię – pomysły i stylizacje komunijne

Fryzury na komunię – pomysły i stylizacje komunijne

Na pewno każda mama chce, aby jej dziecko wyglądało pięknie i elegancko w dniu pierwszej komunii. Dlatego też bardzo ważnym elementem jest odpowiednio dobrana fryzura. Niezależnie od tego, czy dziecko ma krótkie czy długie włosy, istnieje wiele możliwości na stworzenie wspaniałej i niezapomnianej stylizacji na tę ważną okazję.

Najpiękniejsze fryzury na komunię

Jeśli twoja córeczka ma długie włosy, to jednym z ciekawych pomysłów jest fryzura z użyciem warkocza dobieranego z kosmykiem ozdobnym na czubku głowy. Taki dodatek doda uroku i elegancji, a sama fryzura będzie trzymała się cały dzień. Kolejną propozycją na długie włosy jest kok z warkoczem, ozdobiony pięknym wiankiem przygotowanym z żywych kwiatów. Takie rozwiązanie podkreśli dziewczęcy wygląd i pięknie ożywi całą stylizację.

Warto zaznaczyć, że przed samodzielnym stworzeniem fryzury na komunię, warto sprawdzić inspiracje online. Dzięki temu będziemy mieć pewność, że wybraliśmy najlepszą opcję dla naszego dziecka.

Krótkie włosy – jaki efektowny styl na komunię?

Jeśli dziecko ma krótkie włosy, to również mamy wiele możliwości. Jedną z nich jest użycie dobieranego warkocza z ozdobnymi spinkami. To proste rozwiązanie, które zawsze prezentuje się bardzo elegancko i stylowo. Kolejną propozycją jest prosty koczek – takie rozwiązanie jest bardzo wygodne i trzyma się ciasno na głowie dziecka, przez co idealnie sprawdzi się w czasie zabawy i tańców na przyjęciu po komunii. Na koniec, jeśli chcesz postawić na coś bardziej dziewczęcego, proponujemy luzny koczek z motywem warkoczyka na boku. To subtelne i piękne rozwiązanie, które z pewnością przypadnie do gustu każdej dziewczynce.

Upiąć czy nie upiąć – jakie pomysły na fryzury dla dziewczynek?

Rozpuszczone włosy z ozdobnymi wiankami to piękny wybór dla mamy i córeczki. Takie rozwiązanie doskonale wpisuje się w klimat uroczystości i sprawi, że nasza dziewczynka będzie wyglądała jak prawdziwa księżniczka. Kolejnym ciekawym wariantem jest opaska z kwiatami przy komunijnym warkoczu. To praktyczne rozwiązanie, którego wykonanie nie zabierze nam wiele czasu. Na koniec, dla wielbicielek rozpuszczonych włosów proponujemy luzny wianek z koczką. Takie rozwiązanie z pewnością zachwyci wszystkich gości i dopełni całą stylizację dziecka.

Top 25 fryzur na komunię w 2023 roku

Jeśli szukasz pomysłów na fryzury na komunię w 2022 roku, zebraliśmy dla Ciebie najlepsze propozycje: fryzura na długi włos – kok z warkoczem i ozdobnymi spinkami, opaska w delikatnym kolorze z kwiatami i luźnym koczkiem, pasmo włosów splecione w efektowny warkoczyk na boku, klasyczny koczek z dłuższymi lokami z tyłu głowy, fryzura na długi włos – warkocz dobierany z kosmykiem ozdobnym na czubku głowy, dobierany warkocz z ozdobnymi spinkami dla dziewczynki na pierwszą komunię świętą, kok dla mamy, który jest zapleciony w warkoczyk, luźny wianek na boku głowy, prosta fryzurka dla dorosłych, opaska z wstążką, prosta fryzurka z wplecionym warkoczem, efektowny warkoczyk dla dziewczynki, kucyk dla mamy, pierwsza komunia święta z ozdobnym wiankiem na głowie, fryzura na komunię z luźnym koczkiem i warkoczem, fryzura na komunię dla chłopca – delikatne fale z tyłu głowy, koczek z wiankiem dla dziewczynek, fryzura na komunię – pierwszej komunii – klasyczny kok dla mam, fryzura na komunię dla dziewczynek – dobierany warkocz, fryzura na komunię – warkoczyk z kosmykiem przy boku, fryzura na komunię – upięcie komunijne, fryzura na komunię – upięcie z warkoczem.

Takie uczesania z pewnością pomogą Ci wybrać najlepszą fryzurę na dzień komunii. Każda dziewczynka będzie wyglądać jak prawdziwa księżniczka, a chłopcy również będą mieli wiele ciekawych opcji do wyboru.

Udostępnij